Zdrowie

Wszechstronna oferta z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Nowoczesna placówka dentystyczna w Katowicach – Citistom wykonuje sporo usług stomatologicznych, z dowolnych dziedzin. W miejscu takim świadczony jest kompletny zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia. Jeśli kogoś interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć też na leczenie mające na celu nałożenie korony. Porcelanowa korona zęba jest przykładową z technik uzupełniania częściowych albo całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, aczkolwiek daje świetne rezultaty.

Zrobione z porcelany korony są trwałe, wyglądają nad wyraz naturalnie i gwarantują klientom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastępować cały ząb lub jedynie jego część. Na przykład, gdy ząb ma przebarwienia lub jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeśli chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wtedy umocowana na implancie. W zależności od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony podzielone są na: mocowane na metalu oraz mocowane na pełnoceramiczne. Barwę korony dopasowuje się do barwy zębów naturalnych, za pomocą wzornika kolorów.

Dzięki temu prezentują się one potem jak naturalne uzębienie pacjenta. W gabinecie doświadczeni dentyści korzystają z najnowszych technologii leczenia, aby móc pomagać pacjentom z brakiem uzębienia. Eksperci mają dużą wiedzę z zakresu implantologii, a wszystkie świadczenia są bezbolesne. Pacjenci mają świadomość, że w gabinecie będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach.

Podczas pierwszej konsultacji dentysta ustali spersonalizowany plan leczenia. Jedynie po zaakceptowaniu ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że powzięło się dobrą decyzję. Dentyści mają ogromną wiedzę oraz ciągle się dokształcają. To znaczy, że chorzy mogą czuć się bezpiecznie, bo wdrażane są procedury jakie mają na celu utrzymać maksymalną sterylność i wpływać na wygodę pacjenta.

Zobacz też: