Uroda

W jaki sposób pozbyć się skórki pomarańczowej – najskuteczniejsze metody

Jeśli problem skórki pomarańczowej dręczy cię od lat, to na pewno bez ustanku poszukujesz sposobów, to naturalnie dzięki jakim twoja skóra będzie mogła stać się gładka oraz jędrna.
Jak się okazuje, pod żadnym pozorem nie jest to takie proste, jednak jest kilka zabiegów, jakie każda z nas ma prawo przygotować nawet we własnym domu lub też u fachowców – przetestuj zabiegi na cellulit Kielce.

Na pewno pomocna w walce ze skórką pomarańczową może być tak zwana kąpiel pomarańczowa. Taka kąpiel nie jest zagmatwana do wykonania, każda z nas w następstwie tego może odszukać chwilę na jej wykonanie. Na początek wlewamy wodę do wanny, po czym dodajemy do niej oliwę z oliwek i parę, kilkanaście kropel olejku pomarańczowego.

Możemy również użyć innego olejku, istotne jest tylko to, aby był to owoc cytrusowy. Woda bezsprzecznie nie powinna być zanadto gorąca. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować kąpiel, która pomoże nam uporać się ze skórką pomarańczową.

Innym zabiegiem, który też jesteśmy w stanie wykonać we własnym domu może być również owocowy peeling. Jego składnikiem również może być olejek z cytrusów, niemniej jednak tutaj może również być wyśmienity olej z orzecha laskowego czy oliwa z oliwek. Po peelingu należałoby w skórę wmasować krem nawilżający o właściwościach antycellulitowych.

Zobacz też: