Zdrowie

Skuteczność testu NIFTY, proponowanego kobietom w ciąży w centrum medycznym Blumedica

Możliwości, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia. Badanie to umożliwia wykryć dużą gamę zaburzeń i nieprawidłowości płodu już od dziesiątego tygodnia ciąży. Badanie to zalicza się do nad wyraz dokładnych, dlatego jego wykrywalność określa się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica test nifty poznań dostępny jest w trzech formach: BASIC, STANDARD a także PLUS. Różnią się one między sobą obszarem wykrywanych wad. W zależności od tego, jakie badanie jest zrobione, na takie również zaburzenia wskazuje. Ich dokładny opis umieszczony jest na witrynie www.

Test prenatalny NIFTY doceniany jest za precyzję pomiarów a także za to, iż jest kompleksowy i nieinwazyjny. To badanie genetyczne polecane jest przyszłym mamom, a zwłaszcza takim, które mają 35 lat i więcej, jeżeli badanie przesiewowe ukazało u nich spore niebezpieczeństwo powstania aneuploidii, jak i u takich kobiet które miały stwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie lub w rodzinie. Dobrze będzie mieć świadomość tego, że zaburzenia genetyczne mogą występować w każdej ciąży.

Dlatego też podany test jest rekomendowany wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma wątpliwości co do testu może skontaktować się z obsługą placówki a także zapisać na test. Cennik za test podany jest na witrynie internetowej. Badanie jakim jest test NIFTY zazwyczaj jest stresujące dla pacjentki, aczkolwiek wtedy gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powód jedynie do zadowolenia. Centrum z Poznania ma specjalizację w prowadzeniu ciąż, również tych z ryzykiem. Wszechstronna pomoc ginekologiczna wynika z tego, że ginekolodzy ciągle podnoszą umiejętności.

Badania genetyczne dla kobiet ciężarnych są przeprowadzane precyzyjnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają pewność, że będą wzorowo otoczone troską. Szczegóły na temat testu a także wiadomości organizacyjne podane są na stronie placówki.

Zobacz też: