Zdrowie

Nowoczesny oraz permanentny lakier do paznokci

Względnie od niedawna salony kosmetyczne wprowadziły do swoich propozycji nowość, która wkroczyła na rynek i planowała zrewolucjonizować wykonywanie zarówno manicure, jak oraz pedicure. Uniwersalnie nie ulega wątpliwości jest, że banalny lakier do paznokci nie trzyma się na nich zanadto długo.

By mieć nadzwyczajnie wyglądające dłonie i ładne paznokcie, koniecznym jest w zaciszu prywatnego domu poświęcanie im obszernej ilości czasu oraz częste zmywanie, już odpryśniętego lakieru, jak także malowanie na nowo. Można sobie z tym poradzić często zaglądając do kosmetyczki, która będzie wykonywała te zabiegi, jednakże w przypadku sztampowego lakieru, trzeba by było chodzić, co trzy dni.

Innym rozwiązaniem jest zrobienie paznokci akrylowych bądź żelowych, jakie trzymają się odważnie dłużej, ale są bardziej kosztowne i zdarza się, że niszczą naturalną płytkę paznokcia. Lakier hybrydowy miał stać się rewolucją w tych tematach. Został wynaleziony, żeby połączyć solidność zabiegów robionych za pomocą akrylu lub ewentualnie żelu, z częstą zmianą wyglądu.

Paznokcie akrylowe, jeżeli są w prawidłowy sposób wykonane, wyglądają bajecznie. Wskazane jest robienie ich na tipsach, bo sam akryl może silnie zniszczyć naturalną płytkę paznokcia. W zasadzie zabiegi te oraz tak ją niszczą, a aby zdołać prawidłowo nałożyć tipsa, a następnie na niego akryl oraz tak potrzebne jest częściowe spiłowanie naturalniej płytki. Lakier rodzaju lakiery neonai nie wymaga tego zabiegu. Akryl ma niesłychanie intensywny, nie przyjemny zapach, jaki może być szkodliwy dla kobiet w ciąży. Pomimo tego, iż prawidłowo wykonane paznokcie akrylowe mogą wyglądać w istocie wspaniale, zawsze będą one sztuczne i nie będą miały naturalnego wyglądu. Żeby zdołać zachować personalizowane paznokcie, a równocześnie spowodować ich mniejszą łamliwość, wolno skorzystać z możliwości pokrycia ich żelem UV, który twardnieje pod wpływem promieni UV. To jest idealna metoda na utrzymanie osobistych paznokci w całości, szczególnie w przypadku osób, jakie mają pracę, w jakiej paznokcie prędko się łamią. Zabiegi żelowe wymagają comiesięcznego ich powtarzania.

Zobacz też: