Zdrowie

Kunszt uwodzenia – w jaki sposób kokietować panie?

Wolno być asem w jakiejkolwiek dyscyplinie – wszystko zależy od predyspozycji oraz treningu. Sztuka uwodzenia kieruje się tym samym algorytmem. Trening czyni mistrza, wobec tego prosty proces myślowy oparty na logice sugeruje, że im znacznie więcej randek, tym pokaźniejsza szansa na powodzenie. Innymi słowy im więcej randkujemy, tym stajemy się lepsi w sztuce uwodzenia.

Nie można jednoznacznie potwierdzić ani obalić tej tezy, albowiem wszystko zależy od predyspozycji, charakteru i szczęścia rzeczowej osoby aspirującej na mistrza uwodzenia. Mówiąc precyzyjniej – parę udanych randek daje ogólny obraz tego, co jest atutem delikwenta. W związku z tym rośnie autokrytyka, wiara we własne możliwości oraz pozytywne nastawienie do randek. W następstwie pojawia się rewelacyjny humor i znika wszelki stres, co niewątpliwie podnosi jakość randki. Z drugiej zaś strony wiemy bardzo dobrze, iż parę nietrafionych randek z rzędu podcina skrzydła.

Z każdą kolejną poziom stresu rośnie proporcjonalnie do obniżania się pewności siebie, co z kolei gwarantuje klapę następnej randki. A jakim sposobem uwieść byłą? To już osobny temat – zajrzyj na jak odzyskać byłą dziewczynę, a dowiesz się znacznie więcej. Najgorsze jest to, iż sztuka uwodzenia jest wybitnie nielogiczną nauką. Dzieje się tak bezsprzecznie za sprawą czynnika ludzkiego. Czarowanie w założeniu jest oddziaływaniem jednej osoby na emocje drugiej, z nastawieniem na wywieranie pozytywnego wpływu na relacje między tymi postaciami. W związku z tym nie da się określić i spisać ogólnych zasad oraz rad dotyczących uwodzenia, ponieważ te po prostu nie są, tak samo jak nie istnieją dwie osoby o izomorficznym guście, wyglądzie i charakterze.

Dosyć łatwo to wytłumaczyć na przykładzie. Weźmy na celownik stworzonego przez nas adepta sztuki uwodzenia oraz zbierzmy wszystkie pozytywnie odebrane zachowania na randce ze sztampową, grzeczną dziewczyną z słusznego domu. Przyjazd po nią – punkt dla nas. Kwiaty dla niej oraz jej mamy – kolejny punkt. Ciastka w intymnej kawiarni – następny punkt. Rozmowa o sztuce, poezji i tańcu towarzyskim – następne parę. Wolno tak wymieniać przez długi czas. Zastanówmy się, jakim sposobem zadziałałyby te przetestowane sztuczki na randce z uwolnioną oraz sfiksowaną imprezowiczką.

Zobacz też: